Trophy (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (34 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Daily
sv: Dagligen

en: Weekly
sv: Veckovis

en: Monthly
sv: Månadsvis

en: Weight
sv: Vikt

en: Label
sv: Etikett

en: week
sv: vecka

en: Add
sv: Lägg till

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Custom
sv: Anpassad

en: Owner
sv: Ägare

en: Weeks
sv: Veckor

en: Condition
sv: Villkor

en: Authored on
sv: Författad

en: day
sv: dag

en: month
sv: månad

en: year
sv: år

en: hour
sv: timme

en: Granularity
sv: Noggrannhet

en: Days
sv: Dagar

en: Months
sv: Månader

en: Hours
sv: Timmar

en: Yearly
sv: Årsvis

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Target
sv: Mål

en: Badge
sv: Emblem

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title
