Trophy (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: Label
ug: بەلگە

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Target
ug: ئوبيېكت
