Trophy (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: Monthly
af: Maandeliks

en: Weight
af: Gewig

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Authored on
af: Geskep op
