Trophy (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Monthly
ar: شهرياً

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: Add
ar: إضافة

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Custom
ar: مخصّص

en: Owner
ar: المالك

en: Condition
ar: شرط

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: day
ar: يوم

en: month
ar: شهر

en: year
ar: عام

en: hour
ar: ساعة

en: Granularity
ar: النعومة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Target
ar: الهدف

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
