Trophy (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Monthly
az: Aylıq

en: Weight
az: Çəki

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Owner
az: Sahib

en: Condition
az: Vəziyyət

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Granularity
az: Qranulyarlıq

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Target
az: Hədəf

en: Weight for @title
az: @title üçün çəki
