Trophy (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (31 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Monthly
be: Кожны месяц

en: Weight
be: Вага

en: Label
be: Подпіс

en: week
be: тыдзень

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Owner
be: Уладальнік

en: Condition
be: Умова

en: Authored on
be: Дата:

en: day
be: дзень

en: month
be: месяц

en: year
be: год

en: hour
be: гадзіна

en: Granularity
be: Ступень дэталізацыі

en: Days
be: Дні

en: Months
be: Месяцы

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Weight for @title
be: Вага для @title
