Trophy (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (23 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Daily
bo: ཉིན་རེ

en: Weekly
bo: གཟའ་འཁོར་རེ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Granularity
bo: ཆ་ཤས་ཚད

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Target
bo: དམིགས་གནས

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
