Trophy (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Daily
bs: Dnevno

en: Weekly
bs: Sedmično

en: Weight
bs: Težina

en: Label
bs: Oznaka

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Authored on
bs: Napisano

en: Granularity
bs: Zrnatost
