Trophy (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Monthly
ca: Mensualment

en: Weight
ca: Pes

en: Label
ca: Etiqueta

en: week
ca: setmana

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Owner
ca: Propietari

en: Weeks
ca: Setmanes

en: Condition
ca: Condició

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: day
ca: dia

en: month
ca: mes

en: year
ca: any

en: hour
ca: hora

en: Granularity
ca: Granularitat

en: Days
ca: Dies

en: Hours
ca: Hores

en: Yearly
ca: Anualment

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
