Trophy (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (34 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: Weight
cs: Váha

en: Label
cs: Popisek

en: week
cs: týden

en: Add
cs: Přidat

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Custom
cs: Vlastní

en: Owner
cs: Vlastník

en: Weeks
cs: Týdnů

en: Condition
cs: Podmínka

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: day
cs: den

en: month
cs: měsíc

en: year
cs: rok

en: hour
cs: hodina

en: Granularity
cs: Rozlišení

en: Days
cs: Dnů

en: Months
cs: Měsíce

en: Hours
cs: Hodin

en: Yearly
cs: Ročně

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Target
cs: Cíl

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
