Trophy (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (33 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Daily
da: Dagligt

en: Weekly
da: Ugentligt

en: Monthly
da: Månedligt

en: Weight
da: Vægt

en: Label
da: Etiket

en: week
da: uge

en: Add
da: Tilføj

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Custom
da: Tilpasset

en: Owner
da: Ejer

en: Weeks
da: Uger

en: Condition
da: Betingelse

en: Authored on
da: Skrevet den

en: day
da: dag

en: month
da: måned

en: year
da: år

en: hour
da: time

en: Granularity
da: Granularitet

en: Days
da: Dage

en: Months
da: Måneder

en: Hours
da: Timer

en: Machine name
da: Internt navn

en: Target
da: Mål

en: Point
da: Punkt

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
