Trophy (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: Weight
eo: Pezo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Custom
eo: Propra

en: Condition
eo: Kondiĉo

en: Authored on
eo: Verkita je
