Trophy (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (31 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Daily
fi: Päivittäin

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: Monthly
fi: Kuukausittain

en: Weight
fi: Paino

en: Label
fi: Tunnus

en: week
fi: viikko

en: Add
fi: Lisää

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Custom
fi: Oma

en: Owner
fi: Omistaja

en: Weeks
fi: Viikot

en: Condition
fi: Riippuvuus

en: Authored on
fi: Luotu

en: day
fi: päivä

en: hour
fi: tunti

en: Granularity
fi: Rakeisuustaso

en: Days
fi: Päivät

en: Months
fi: Kuukaudet

en: Hours
fi: Tunnit

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Target
fi: Kohde

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
