Trophy (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: Weight
gl: Peso

en: Label
gl: Etiqueta

en: week
gl: semana

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Owner
gl: Propietario

en: Condition
gl: Condición

en: Authored on
gl: Creado en

en: day
gl: día

en: month
gl: mes

en: year
gl: ano

en: hour
gl: hora

en: Granularity
gl: Granularidade

en: Yearly
gl: Anualmente

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Target
gl: Destino

en: Point
gl: Punto

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
