Trophy (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Monthly
he: פעם בחודש

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Custom
he: מותאם

en: Owner
he: בעלים

en: Condition
he: מצב

en: Authored on
he: בתאריך

en: day
he: יום

en: month
he: חודש

en: year
he: שנה

en: hour
he: שעה

en: Granularity
he: גרעיניות

en: Days
he: ימים

en: Hours
he: שעות

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Point
he: נקודה

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
