Trophy (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: Weight
hr: Težina

en: Label
hr: Oznaka

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
