Trophy (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (37 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Daily
hu: Napi

en: Weekly
hu: Heti

en: Monthly
hu: Havonta

en: Weight
hu: Súly

en: Label
hu: Címke

en: week
hu: hét

en: Add
hu: Hozzáadás

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Custom
hu: Egyéni

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Weeks
hu: Hét

en: Condition
hu: Feltétel

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: day
hu: nap

en: month
hu: hónap

en: year
hu: év

en: hour
hu: óra

en: Granularity
hu: Finomság

en: Days
hu: Napok

en: Months
hu: Hónapok

en: Hours
hu: Órák

en: Yearly
hu: Évi

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Target
hu: Cél

en: Point
hu: Pont

en: Badge
hu: Kitűző

en: Weight for @title
hu: @title súlya
