Trophy (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Monthly
hy: Ամսեկան

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Condition
hy: Վիճակ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
