Trophy (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (25 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Daily
is: Daglega

en: Weekly
is: Vikulega

en: Monthly
is: Mánaðarlega

en: Weight
is: Vægi

en: Label
is: Merking

en: week
is: vika

en: Add
is: Bæta við

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Owner
is: Eigandi

en: Weeks
is: Vikur

en: day
is: dagur

en: month
is: mánuður

en: year
is: ár

en: hour
is: ár
