Trophy (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Daily
jv: Saben dina

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: Weight
jv: Urutan

en: Label
jv: Judul

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Custom
jv: Kostum

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
