Trophy (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: Monthly
ka: ყოველთვიური

en: Weight
ka: წონა

en: Label
ka: სათაური

en: Add
ka: დამატება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Condition
ka: პირობა

en: Authored on
ka: დაიწერა
