Trophy (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: Weight
kk: Салмағы

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Authored on
kk: Уақыты
