Trophy (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: Weekly
km: រាល់​សប្ដាហ៍

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Label
km: ស្លាក

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
