Trophy (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: week
lt: savaitė

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Custom
lt: Savitas

en: Owner
lt: Savininkas

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: day
lt: diena

en: month
lt: mėnesis

en: year
lt: metai

en: hour
lt: valanda

en: Granularity
lt: Detalumas

en: Days
lt: Dienos

en: Hours
lt: Valandos

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Weight for @title
lt: @title svoris
