Trophy (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Daily
my: နေ့စဉ်

en: Weekly
my: အပတ်စဉ်

en: Monthly
my: လစဉ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: day
my: နေ့

en: month
my: လ

en: year
my: နှစ်

en: hour
my: နာရီ
