Trophy (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (33 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Weight
nl: Gewicht

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Custom
nl: Aangepast

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Weeks
nl: Weken

en: Condition
nl: Voorwaarde

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: day
nl: dag

en: month
nl: maand

en: year
nl: jaar

en: hour
nl: uur

en: Granularity
nl: Nauwkeurigheid

en: Days
nl: Dagen

en: Months
nl: Maanden

en: Hours
nl: Uren

en: Yearly
nl: Jaarlijks

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Target
nl: Doel

en: Point
nl: Punt

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Optional description.
nl: Optionele beschrijving.
