Trophy (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Authored on
nn: Skrive

en: day
nn: dag

en: month
nn: månad

en: year
nn: år

en: hour
nn: time

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
