Trophy (1.0.0-beta1) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Daily
pa: ਰੋਜ਼ਾਨਾ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: View
pa: ਵੇਖੋ
