Trophy (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (36 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Daily
ru: Ежедневно

en: Weekly
ru: Еженедельно

en: Monthly
ru: Ежемесячно

en: Weight
ru: Вес

en: Label
ru: Метка

en: week
ru: неделя

en: Add
ru: Добавить

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Custom
ru: Собственная

en: Owner
ru: Владелец

en: Weeks
ru: Недели

en: Condition
ru: Условие

en: Authored on
ru: Создан в

en: day
ru: день

en: month
ru: месяц

en: year
ru: год

en: hour
ru: час

en: Granularity
ru: Степень детализации

en: Days
ru: Дни

en: Months
ru: Месяцы

en: Hours
ru: Часы

en: Yearly
ru: Ежегодно

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Target
ru: Цель

en: Point
ru: Точка

en: Badge
ru: Значок

en: Weight for @title
ru: Вес @title
