Trophy (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: Weight
sk: Váha

en: Label
sk: Označenie

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Owner
sk: Vlastník

en: Weeks
sk: Týždne

en: Condition
sk: Podmienka

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: day
sk: deň

en: hour
sk: hodina

en: Granularity
sk: Zobraziť v krokoch po

en: Days
sk: Dni

en: Hours
sk: Hodiny

en: Yearly
sk: Ročne

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Target
sk: Cieľ

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
