Trophy (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: Weight
sl: Teža

en: Label
sl: Oznaka

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Owner
sl: Lastnik

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Machine name
sl: Strojno ime
