Trophy (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
