Trophy (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (24 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Edit
ta: மாற்று

en: Daily
ta: தினமும்

en: Weekly
ta: வாரந்தோறும்

en: Monthly
ta: மாதாமாதம்

en: Weight
ta: எடை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Add
ta: சேர்

en: View
ta: பார்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Owner
ta: உரிமையாளர்

en: Condition
ta: நிபந்தனை

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: month
ta: மாதம்

en: Months
ta: மாதங்கள்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
