Trophy (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (25 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Daily
th: ทุกวัน

en: Weekly
th: รายสัปดาห์

en: Monthly
th: รายเดือน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: week
th: สัปดาห์

en: Add
th: เพิ่ม

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Condition
th: เงื่อนไข

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Granularity
th: ความละเอียด

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Target
th: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
