Trophy (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (35 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: Weight
uk: Вага

en: Label
uk: Мітка

en: week
uk: тиждень

en: Add
uk: Додати

en: View
uk: Перегляд

en: Created
uk: Створено

en: Custom
uk: Власний

en: Owner
uk: Власник

en: Weeks
uk: Тижні

en: Condition
uk: Умова

en: Authored on
uk: Створено

en: day
uk: день

en: month
uk: місяць

en: year
uk: рік

en: hour
uk: година

en: Granularity
uk: Точність

en: Days
uk: Дні(в)

en: Months
uk: Місяці

en: Hours
uk: Годин(и)

en: Yearly
uk: Щорічно

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Target
uk: Ціль

en: Point
uk: Точка

en: Weight for @title
uk: Вага для @title
