Trophy (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (31 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: Daily
vi: Hàng ngày

en: Weekly
vi: Hàng tuần

en: Monthly
vi: Hàng tháng

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Label
vi: Nhãn

en: week
vi: tuần

en: Add
vi: Thêm

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Owner
vi: Chủ sở hữu

en: Weeks
vi: Tuần

en: Condition
vi: Điều kiện

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: day
vi: ngày

en: month
vi: tháng

en: year
vi: năm

en: hour
vi: giờ

en: Days
vi: Ngày

en: Hours
vi: Giờ

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
