Trucie (True Content Import) (1.0.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Processors
cy: Proseswyr

en: Add field
cy: Ychwanegu maes
