Trucie (True Content Import) (1.0.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Label
da: Etiket

en: Add
da: Tilføj

en: CSV File
da: CSV-fil

en: Processor
da: Behandler

en: Processors
da: Behandlere

en: Delimiter
da: Afgrænser

en: Add field
da: Tilføj felt

en: Machine name
da: Internt navn

en: Field Name
da: Feltnavn

en: Enable logging
da: Aktiver logging

en: @name field is required.
da: Feltet @name er påkrævet.
