Trucie (True Content Import) (1.0.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Label
hr: Oznaka

en: Add
hr: Dodaj

en: Processor
hr: Procesor

en: Processors
hr: Procesor

en: Add field
hr: Dodaj polje

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
