Trucie (True Content Import) (1.0.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Label
ku: پێناس

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Processors
ku: ڕێکخەرەکان

en: Add field
ku: بۆشایی زیادبکە
