Trucie (True Content Import) (1.0.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Label
lt: Etiketė

en: Add
lt: Pridėti

en: Processors
lt: Procesoriai

en: Delimiter
lt: Skyriklis

en: Add field
lt: Pridėti laukelį

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.
