Trucie (True Content Import) (1.0.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Label
sv: Etikett

en: Add
sv: Lägg till

en: Processors
sv: Bearbetare

en: Delimiter
sv: Avgränsare

en: Add field
sv: Lägg till fält

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: @name field is required.
sv: Fält @name är obligatoriskt.
