Trucie (True Content Import) (1.0.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Add
ta: சேர்

en: Processor
ta: செயலி

en: Processors
ta: செயல்படுத்திகள்

en: Add field
ta: புலம் சேர்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
