Trucie (True Content Import) (1.0.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Label
vi: Nhãn

en: Add
vi: Thêm

en: ID
vi: Mã

en: CSV File
vi: Tập tin CSV

en: Processor
vi: Bộ xử lý

en: Processors
vi: Bộ xử lí

en: Delimiter
vi: Dấu tách

en: Add field
vi: Thêm trường

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
