Trucie (True Content Import) (1.1.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Status
be: Статус

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: File
be: Файл

en: Label
be: Подпіс

en: Add
be: Дадаць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Add field
be: Дадаць поле

en: Machine name
be: Машынная назва

en: @name field is required.
be: @name поле патрабаванае.
