Trucie (True Content Import) (1.1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: File
bn: ফাইল

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
