Trucie (True Content Import) (1.1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: File
fa: فایل

en: Label
fa: برچسب

en: Add
fa: افزودن

en: ID
fa: شناسه

en: Delimiter
fa: جدا کننده

en: Add field
fa: افزودن فیلد

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: @name field is required.
fa: فیلد @name اجباری است.
