Trucie (True Content Import) (1.1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Add field
gu: ક્ષેત્ર ઉમેરો
