Trucie (True Content Import) (1.1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Status
it: Stato

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Label
it: Etichetta

en: Add
it: Aggiungi

en: Delimiter
it: Delimitatore

en: Add field
it: Aggiungi campo

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: @name field is required.
it: Il campo @name è obbligatorio.
