Trucie (True Content Import) (1.1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: File
ja: ファイル

en: Label
ja: ラベル

en: Add
ja: 追加

en: Delimiter
ja: 分割文字

en: Add field
ja: フィールドの追加

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Field Name
ja: フィールド名

en: @name field is required.
ja: @name フィールドは必須項目です。
